Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávnostné otvorenie detského ihriska

Slávnostné otvorenie detského ihriska Vytlačiť
 

Otvorenie ihriskaDňa 21.05.2018 sa množstvo detí a rodičov s úsmevmi na tvárach stretli, aby spoločne s pani starostkou Ing. Miroslavou Sumkovou, v spolupráci s kultúrnou komisiou v Malom Čepčíne otvorili obecné detské ihrisko s množstvom hracích prvkov pre deti a oddychovou zónou pre dospelých. Po príhovore pani starostky, nasledovalo slávnostné prestrihnutie pásky a tým aj oficiálne otvorenie detského ihriska. Na tvárach rodičov a detí bolo vidieť spokojnosť, radosť, všade sa ozýval smiech. Pri tejto slávnostnej príležitosti sa deti hostili množstvom maškŕt, ako aj každé dieťa dostalo darček balóny a loptu. 

Detské ihrisko Ihrisko obsahuje bezpečné, zaujímavé prvky, ako napríklad šmýkačku s lezeckou stenou, pohyblivým mostíkom, hojdačky na zavesenie pre rôzne vekové kategórie, preklápaciu hojdačku, veľkú tabuľu na písanie, pieskovisko so strechou. Rodičia a deti majú k dispozícii aj príslušenstvo, ako napríklad hračky do piesku, kriedy na písanie. Všetko bude uložené vo voľne prístupnom boxe, aby sa zabránilo zbytočnému opotrebovaniu hračiek vplyvom počasia. Oddychovú zónu tvoria krásne lavičky s mäkkými podložkami na sedenie, ktoré sa nachádzajú pod voňavými rozkvitnutými stromami. 

Detské ihrisko Veríme, že ihrisko bude navštevované každý deň a postará sa o spokojnosť všetkých návštevníkov. Samozrejme, že je dôležité dodržiavať pravidlá, ktoré sú vyvesené na dostupnom mieste a odpadky vyhadzovať do určenej nádoby. 

Detské ihrisko Prajeme všetkým návštevníkom, aby sa ich dni s vďaka detskému ihrisku stali veselšie, zábavnejšie, oddychovejšie. Vďaka tomu raz budú deti spomínať na ich krásne detstvo.

Petra Kleinová

Viac fotografií nájdete tu.


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka