Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prestrešenie terasy kultúrneho domu

Prestrešenie terasy kultúrneho domuVytlačiť
 

Prekrytie terasy na KDObec Malý Čepčín z dôvodu efektívnejšieho využitia priestorov pred kultúrnym domom pri usporadúvaní kultúrnych a obecných podujatí vybudovala prestrešenie existujúcej terasy kultúrneho domu. Prístrešok je vyrobený z ľahkej drevenej konštrukcie mierneho sklonu, opatrenej lazurovacím náterom na drevo. Kotvenie drevených stĺpov je cez kotviacu pätku, ktorá je osadená chemickou kotvou do betónu. Zastrešenie terasy spolu s vikierom nad vstupom do sály je realizované polykarbonátovými platňami MAKROLON a odvedenie dažďových vôd je riešené strešnými žľabmi  s osadením dvoch zvodových rúr. 

Prestrešenie terasy kultúrneho domu realizovala firma Ing. Alfréda Agricolu z Martina. V rámci celkovej prestavby terasy a tým aj priľahlého okolia sa v okolí kultúrnehoPodpora ŽSK domu vysadili črepníkové kvety a trvalky za účelom skrášlenia rozľahlého pozemku pred kultúrnym domom, ale aj skvalitnenia životného prostredia. 

Realizáciu celého projektu vo výške cca 7 700,00 EUR obec financovala z vlastných zdrojov a na jeho spolufinancovaní sa podieľal Žilinský samosprávny kraj vo výške 1 000,00 EUR.


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka