Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Posedenie s dôchodcami

Posedenie s dôchodcami Vytlačiť
 

Pamätná knihaRok 2016 sa pomaly blíži ku svojmu koncu a s ním prichádza sychravé, občas mrazivé, ale zato pestrofarebné a veselé ročné obdobie - jeseň. Jeseň a jej mesiac Október sa neodmysliteľne spája aj s úctou k starším. Naša obec sa k tomuto počinu taktiež pripojila.

Dňa 23.októbra 2016 sa naši starší občania spolu strBlahoželanie jubilantom etli, aby si vzájomne zaspomínali. Spoločne spomínali na radosti, starosti, bôle, ale predovšetkým na všetko krásne, čo v živote zažili. Občanom sa v úvode prihovorila starostka obce Mirka Sumková. Milými slovami potešila srdce našich občanov. Spoločne si uctili jubilantov, ktorí sa v tomto roku dožili významného životného výročia.

Kultúrny program Prítomných potešil aj kultúrny program, za ktorý vďačíme žiakom Materskej a Základnej školy a žiakom tenečného odboru ZUŠ. Program vyvolal obrovské ovácie. Naše deti potešili srdcia všetkých ľudí. Program tohto podujatia sa stal hlaholom na dušu. Program pokračoval v rozhovoroch pri ľudových pesničkách.

Naši najstarší si pochutnali na domácich buchtách a bielom víne. Ako darček si odniesliPosedenie uteráčiky pastelových farieb previazané zlatou mašľou. Avšak predovšetkým si domov odniesli spomienky zapísané v pamäti.

Ďakujeme všetkým prítomným i hlavným protagonistom. A ďakujeme aj vám, milí naši starší, ďakujeme za rady, potechy i spomienky. Vážime si, že vás v živote máme.

                                                                 Mirka Moncmanová

Fotky z akcie si môžete pozrieť tu 


 
 

Nenašli sa žiadne akcie

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka