Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Čo sme stihli urobiť pre náš Malý Čepčín v rokoch 2017 a 2018

Čo sme stihli urobiť pre náš Malý Čepčín v rokoch 2017 a 2018Vytlačiť
 

Ing.Miroslava SumkováVážení spoluobčania, milí obyvatelia a rodáci,
moje pôsobenie v rámci štvorročného volebného obdobia sa blíži ku koncu. Považujem za svoju povinnosť informovať Vás o tom, čo sa v našej obci počas druhej polovice funkčného obdobia dialo.
Rada by som Vás informovala o činnosti obecného úradu Malý Čepčín, o prijatých VZN, o budovaní, opravách a rekonštrukciách v obci, o zmene v katastri nehnuteľností, o spoločenských akciách a o hospodárení obce, ktoré je viac než pozitívne.
Aj počas roku 2017 a roku 2018 sme spoločne odviedli kus práce, obec sa naďalej rozvíjala a žila čulým spoločenským životom, za čo treba poďakovať mnohým z Vás.
Práca s ľuďmi je krásna, ale veľmi náročná. Snažila som sa počas týchto rokov pristupovať k funkcii starostky obce ako k môjmu poslaniu, mojou prioritou bolo zastupovanie záujmov občanov, obyvateľov obce Malý Čepčín a zveľaďovanie majetku obce. Bránila som obec a jej záujmy aj smerom navonok, posledné roky boli v tomto smere krušné. Verím, že bilancia rokov 2017 a 2018 Vás poteší a že nás spolu čaká ešte množstvo výziev.
Prajem Vám veľa pevného zdravia, šťastia a pohody.

Vaša Miroslava Sumková


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka